Якщо Ви хотіли купити футболки в Україні

від виробника, Ви потрапили за адресою

 

ONEDAYPROMO

 

Завжди висока якість

та доступна ціна
ТОВАРИ

Друк на одязі. Київ

Від того, що вам загалом більше подобається в дизайні та фасонах, залежатиме і принт. Друк на одязі дозволяє створити власну лінію унікального гардеробу. Наприклад, вам подобаються веселі фрази та креативні слогани? Створіть свою
колекцію та будьте унікальні. Можливо, у вас є улюблені серіали чи книги? Їхні герої можуть прикрасити ваші футболки або худі.

Нанесення печатки на одяг – послуга не нова, але не втрачає своєї актуальності. Сучасні технології дозволяють досягти відмінної якості картинки. Принти не випраються і не тріскаються з часом.

Як відбувається процес нанесення принта?

Існує кілька найпопулярніших методів.

  • Цифровий друк. Такий тип підійде для одиничного виготовлення продукції або малих тиражів. Цифровий метод не потребує проміжних робіт, виконується оперативно. До плюсів відноситься чіткість і деталізація картинки, можливість працювати з будь-яким матеріалом, принт стійкий до ультрафіолету. Речі слід прати руками. Також цифровий варіант не підходить для великих тиражів.
  • Пряма трафаретний друк. Інша назва – сублімаційна. Такий тип підійде для більших тиражів. Трафаретне нанесення можливе лише на синтетичні світлі вироби. Принцип полягає в наступному: бажаний малюнок переноситься на спеціальний папір; з використанням термопресу картинка з паперу переноситься на матеріал. Завдяки високій температурі, фарба випаровується та проникають у волокна. Сублімаційне нанесення вимагає спеціального обладнання: комп'ютер, принтер, особлива фарба та папір, СНПЧ та термопрес. Однозначними плюсами такого варіанту є стійкість кольору протягом більш ніж 50 прань; захищеність від ультрафіолету; безпечне прасування принта. Але сублімаційне виготовлення дороге та не оперативне.
  • Шовкографія. Така технологія можлива як у друкарні, так і в домашніх умовах. Для шовкографії знадобиться рама з сіткою та чорнило. Натискання переносить картинку на тканину. Такий варіант дозволяє робити результат з ефектами (золоті та срібні візерунок, флуоресцентні орнаменти, глітери та світловідбивні принти). Тираж при шовкографії доходить до кількох тисяч. Картинки виходять стійкими та яскравими, саме виробництво відбувається швидко і не потребує громіздкого обладнання.
  • Термоаплікація. Нарізається плівка, на тканині шматочки збираються за принципом аплікації. Потім за допомогою термопрес переносяться на матеріал. Плівок існує безліч, тому можливі різні колірні та фактурні поєднання. Зазвичай термоаплікацію використовують для нанесення коротких написів або
    логотипи. За допомогою термоаплікації саме зображення виходить чітким та опуклим. Мінус методу в тому, що робота копітка. А тому швидко випустити партію не вдасться.
  • термотрансферний друк. Знадобиться спеціальний трансферний папір. Візерунок переноситься за допомогою високої температури. Тому необхідний термопрес або праска. Швидкість такого методу є високою. Тканина підходить практично будь-яка. Термотрансферне виробництво дозволяє отримувати барвисті кольорові візерунки. Але в рамках тиражу неможливо отримати різні картинки. Та й підготовка до роботи триває тривалий час.

Будь-який метод має свої переваги та недоліки. При виборі технології враховується тираж, тканина, з якою потрібно працювати, і те, який малюнок необхідно перенести.

Печатка на одязі на замовлення – популярна послуга.

Наприклад, наші клієнти звертаються до нас за брендованою продукцією для своїх співробітників. Також потрібна наявність корпоративного одягу на будь-яких заходах: презентаціях, акціях і так далі. На різні свята та вечірки також можуть знадобитися принти на речах. Наприклад, персональні футболки на дівич-вечір або на день народження. Звертайтесь!