ПРЯМИЙ ДРУК

Прямий цифровий друк (DTG) – це спосіб нанесення зображення на тканину за допомогою DTG принтера. Принтер друкує на пряму тканину, без додаткових підготовчих робіт. Прямий друк – найсучасніша технологія друку на текстильних виробах. За допомогою спеціального чорнила принтер друкує зображення відразу на тканину. Зображення виходить м'яким, "дихає" і витримує більше 30 - 40 прань без істотної втрати якості, тому що фарби стають буквально частиною тканини.

Переваги друку на принтері:

• Високий рівень деталізації – набагато вище термотрансферного та шовкотрафаретного друку (шовкографії).
• Технологія має всі переваги цифрової поліграфії по тканині: низька собівартість при малих тиражах, швидкість, гнучкість зміни макета від копії до копії.
• Зображення витримує більше 30 — 40 прань без істотної втрати якості, оскільки спеціальне чорнило стає частиною тканини.
• Можливість друкувати плавні градієнти, які не можна надрукувати, в деяких випадках, наприклад, шовкографією.
• Немає вимог до макету, до друку підходять зображення будь-якого формату.

Вартість послуги друку (на світлих засадах, CMYK, від 1 шт):

А6 – 55 грн

А5 – 70 грн

А4 – 90 грн

А3 – 130 грн

А3+ – 165 грн

А2 – 200 грн

Максимальна область друку – 60х40 см

Вартість послуги друку (на темних основах із застосуванням білої підкладки, CMYK+W, від 1 шт):

А6 – 100 грн/90 грн (від 5 шт)

А5 – 140 грн/125 грн (від 5 шт)

А4 – 210 грн/190 грн (від 5 шт)

А3 – 300 грн/270 грн (від 5 шт)

А3+ – 350 грн/320 грн (від 5 шт)

Максимальна область друку – 48х34 см

Ціна вказана при заливці маски білого кольору площею менше 50% області друку, якщо ця маска більше 50% (світлі фотографії, картини, постери) – доплата 100% від базової вартості друку.

Можливий друк на основах клієнта (якщо склад та фактура дозволяє виконати цифровий друк) – доплата 20% від базової вартості друку.

Увага! На оптові замовлення діють додаткові знижки, розмір яких можна уточнити у менеджера.

Під час друку на темних основах тканина праймується не вручну (як у більшості компаній), а на спеціальній праймер-машині, що на виході дає рівномірну заливку та картинку без провалів!

Завдяки наявності різних змінних столів для ДТГ принтера ми можемо виконувати друк на футболках, лонгслівах, світшотах, худі, рукавах виробів, сукнях, сумках та ін.

У роботі застосовуємо такі змінні столи: стандартний (52х34 см), максі (60х42 см), міні (32х28 см), рукави (30х15 см), поло (50х42 см із вирізом під комір).

Ми використовуємо тільки найкращі матеріали для друку, а саме пігментне чорнило DuPont. На сьогоднішній день вони є лідируючим чорнилом серед аналогічних продуктів. Чорнила спеціально розроблені для оптимального та стабільного використання з текстильними принтерами. Пігментне чорнило на водній основі дає соковиті кольори і має високу стійкість до стирання. Всі пропоновані чорнила екологічно безпечні.

Пряма печатка на футболках у Києві

Прямий друк на тканині – один із найпопулярніших способів перенесення зображення на тканину. Цифровий метод завоював любов завдяки простоті та якісному результату після перенесення. Пряма технологія дозволяє перенести малюнок на тканину без використання будь-яких інших носіїв зображення.

Як прямий цифровий друк на текстилі?

Отже, цей метод – це практично традиційний друк. Тільки для її реалізації потрібне особливе друкарське обладнання. І спеціальні фарби, що можуть триматися на тканині. Зазвичай це фарби з урахуванням оксидів металів. Якщо тканина світлих тонів, то принцип перенесення схожий роботу звичайного струминного принтера. Якщо темних, то використовується ще спеціальний праймер. Сам процес виробництва складається з таких етапів:

  • підготовка текстилю до роботи. Наприклад, пригладжується ворс;
  • далі зображення фіксується на тканині завдяки високій температурі;
  • виріб готовий до використання.

Як бачите, процес більш ніж простий. І швидкий, адже на весь цикл роботи йде не більше 20 хвилин. Тим не менш, такий варіант не використовується для значних тиражів. Зазвичай цифровий варіант використовують для одиничного замовлення або зовсім невеликих обсягів. Зате цей метод дозволяє досягти ідеальної деталізації та кольору.

Як доглядати виріб після друку?

  1. Не варто використовувати високу температуру при прасуванні. Вивертайте одяг навпроти, щоб погладити його. Не ризикуйте принтом, не впливайте на нього гарячою підошвою праски. Це справді може зіпсувати малюнок. Та й праска.
  2. Вироби найкраще прати руками. Обов'язково пам'ятайте, що їдкі хімічні речовини небезпечні для картинки. Тому замочуючи одяг перед пранням руками, переконайтеся, що ви не наливаєте у воду, наприклад, відбілювач.
  3. Якщо ви все ж таки вирішили випрати виріб у пральній машинці, то рекомендуємо виставити делікатний режим. В іншому випадку ваш принт буде зіпсований. Також перед завантаженням у барабан, виверніть одяг навиворіт. Це стане додатковим захистом виробу. Переконайтеся, що температурний режим прання не високий, а віджим не надто інтенсивний. В ідеалі, можна поставити режим без віджиму та віджати виріб обережно руками.
  4. Сушити одяг найкраще на повітрі. Не вішайте вироби на радіатори, тому що принт може зіпсуватися.

Пам'ятайте, що ваш дбайливий догляд продовжує футболці або худий життя. Але якщо раптом випадково принт зіпсувався, ви можете замовити аналогічний виріб. Це ще один плюс друку на одязі. Ви завжди застраховані від ситуації, коли улюблена річ псується, а заміну більше ніде не дістати. Все, що знадобиться – це зображення, яке вам дороге.