ТЕРМОПЕРЕНОС

Термоперенесення – це технологія зображення на текстиль за допомогою спеціальних плівок. Аплікації з плівок вирізають на спеціальних плотерах, накладаються на тканину і потім обробляють термопресом. В результаті нагрівання під тиском плівки "зварюються" зі структурою матеріалу, формуючи малюнок.
Термодрук на футболках чудово переносить безліч прань, але підходить лише для векторних зображень з кількістю кольорів до 5 штук.

На сьогоднішній день термодрук є однією з найбільш затребуваних технологій перенесення зображення на тканину.

Переваги термоперенесення:

• Найшвидший та економічний вид друку.
• Термодрук на футболках відмінно переносить безліч прань.
• Можна використовувати як звичайну, так і неонову, оксамитову, металізовану або фактурну плівку.
• Відмінний варіант для окремих замовлень.

Вартість послуги друку (в один колір):

А6 – 50 грн

А5 – 75 грн

А4 – 100 грн

А3 – 170 грн

А3+ – 220 грн

Можливий друк на основах клієнта (якщо склад та фактура дозволяє виконати друк плівкою) – доплата 20% від базової вартості друку.

Під час друку використовуємо матеріали високої якості!

А саме італійську плівку Сайзер. Це еластична, термотрансферна плівка на основі поліуретану. Доступна у широкому діапазоні кольорів. Клейова підкладка ідеально підходить для роботи із дрібними елементами.

Переваги:

  • Плівка ідеально підходить для нанесення на бавовняні, поліестерні та суміші, тому їх можна наносити на футболки, кофти, рюкзаки, кепки та багато іншого.
  • Плівка є зносостійкою плівкою, яка витримує разове прання навіть при 60°С.
  • Палітра кольорів налічує більше 50 кольорів, включаючи неонові і гліттер.
  • Можна створювати багатошарові аплікації, комбінуючи між собою різні кольори.

  Інструкція з прання:

  • Зачекайте 24 години після перенесення
  • Температура прання – до 40°
  • Не використовуйте відбілювач або інші агресивні хімічні речовини

Технологія термоперенесення

Сьогодні люди дедалі частіше мають бажання виділятися з натовпу. Найпростіше висловити власну індивідуальність можна за допомогою зовнішнього вигляду. Зачіска, одяг та аксесуари допомагають досягти власного стилю. Але що робити, якщо одяг занадто банальний або багато хто ходить в однаковому? Ми маємо відповідь: станьте самі собі дизайнером.

Друк на одязі – один із найпопулярніших видів друку. Так ви можете отримати без проблем отримати унікальні предмети гардеробу. Можна наносити друк на майки та футболки, на толстовки, лонгсліви та худі.

Одна з найголовніших причин, чому люди звертаються за послугою друку – бажання створити унікальний корпоративний стиль своїх співробітників або створити зручний одяг у рамках уніформи.

Існують різні способи перенести на тканину зображення. Термоперенос – широко відома та дуже популярна технологія. Щоб нанести принт на тканину таким чином, потрібне спеціальне обладнання.

Термоперенос на тканину у Києві та інших містах

Давайте розглянемо докладніше, як відбувається термотрансфер.
Малюнок, який потрібно перенести на текстиль, друкується на плівці або папері. Потім за допомогою плотерів професіонали вирізають безпосередньо малюнок. Плівка відправляється в спеціальний термопрес, у якому дуже висока температура та забезпечує перенесення зображення. Уся процедура займає близько 20 хвилин.

Важливо розуміти, що для даної технології важливим є облік деяких нюансів. Наприклад, дизайн малюнка обов'язково має бути у векторному вигляді. Кількість кольорів у самому зображенні не повинна перевищувати п'яти.

Переваги термоперенесення

  1. Це однозначно бюджетний варіант. При цьому немає різниці, який тираж вам потрібен у результаті. Також немає жодної різниці, на який саме елемент гардеробу наноситься принт.
  2. Малюнок справді "намертво" переноситься на тканину. Ви не зможете відокремити зображення від текстилю. Єдине, не варто впливати на виріб гарячою праскою або гарячою водою (понад 80 градусів).
  3. Виконання роботи не потребує багато часу. А тому, якщо вам потрібно терміново отримати результат, то це реально.

Якщо ви хочете, щоб виріб прослужив довго, вибирайте для основи натуральні матеріали. Наприклад, льон або бавовна. Багато синтетики негативно впливає на збереження малюнка.

Термоперенесення на футболку у Києві – це ще й ідея для класного подарунка колегам чи партнерам.
Проте не лише для подарунків люди замовляють друк на одязі. Наприклад, власникам брендів може знадобитися перенесення логотипів на тканину. Флекс друк – це один із видів термоперенесення, який ідеально підходить для цих цілей. Флекс виглядає так, наче він гумовий. Виходить об'ємно та чітко. Таке зображення не стирається, не стирається, воно зберігається доти, доки сама тканина виробу не прийде в непридатність.

Термоперенос, ціна якого і якість приємні для споживача, має рівно одну ваду. Технологія не підходить для контрастного друку. В іншому цей метод винятково позитивний.
Якщо у вас залишилися питання, наші фахівці допоможуть вам розібратися в тонкощі друку. Звертайтеся, ми виконаємо замовлення оперативно, а результат вам сподобається.